Bücher: Märchen Zahl der Lose: 33
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1802975
16074
324
Books: Tales
Jánosi György: A láthatatlan szélmalom. Mesék Nemes Török János rajzaival. Bp., Athenaeum. Félvászon kötés
1789123
16075
324
Books: Tales
L. Frank Baum: Oz, a nagy varázsló. Fordította Szőllősy Klára. Zsoldos Vera rajzaival. Bp., 1966, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1797811
16076
324
Books: Tales
300 Ezopus-mese. Az ifjuság számára átdolgozta Boros Gábor. 113 képpel Bp., é.n. Lampel R. Kiadói illusztrált, kopottas karton-kötésben. Belső címlap hiányzik. ritka! 1622988
16077
324
Books: Tales
Kálmán Jenő: Sicc meseországban. Tankó Béla rajzaival. Bp., 1987, Minerva. Kiadói papírkötés, foltos, kopott borítóval. 1691398
16078
324
Books: Tales
Kálmán Jenő: Sicc az iskolában. Tankó Béla rajzaival. Bp.,1965, Minerva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, néhány lapon bejegyzéssel. 1692198
16079
324
Books: Tales
1692136
16080
324
Books: Tales
Angel Karalijcsev: Három mese. Fordította: Csíkhelyi Lenke. Illusztrált Ljuben Zidarov. hn-Bp., 1972, Izdatelsztvo Balgarszki Hudrozsnik-Móra. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval.
1783199
16081
324
Books: Tales
Peter Pitseolak: Peter Pitseolak's Escape from Death. Drawings and stroy by - -. Introduced and edited by Dorothy Eber. Toronto, 1977, McClelland and Stewart. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Dorothy Eber által dedikált./ Paperbinding, in English language. Dedicated by the Editor, Dorothy Eber.
1736066
16082
324
Books: Tales
Babits Mihály: Itt van az alkony, jó takaró. Szabó Éva rajzaival. Bp., 1980, Móra. Kiadói kartonált-kötés, jó állapotban.
1755800
16083
324
Books: Tales
Walter Krumbach: Kormoska. Fordította: Donászy Magda. Erika Baarmann rajzaival. Bp.,é.n, Móra. Kiadói kartonált papírkötés, kissé kopott, kissé foltos borítóval.
1755782
16084
324
Books: Tales
Bolidzsár Iván: Tündér Viola és a bábuk. Würtz Ádám rajzaival. Bp.,1981, Móra. Kiadói kartonált papírkötés.
1755795
16085
324
Books: Tales
Tarbay Ede-Tomaska Irén: Séta az állatkertben. Bp.,1963, Móra. 2. kiadás. Kiadói kartonált leporello-kötés, kopott borítóval, az elülső borítón sérüléssel.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF