Doberdói Bánlaky József: A magyar nemzet hadtörténelme. X. rész: A Hunyadiak kora. I. kötet: Hunyadi János. 1437-1456. József főherceg tábornagy úr előszavával. Bp.,1936, Grill Károly, 307+1 p.+19 melléklettel. Kiadói papírborítóban, amatőr módon javított gerinccel, sérült borítóval, de belül jó állapotban és felvágatlan lapokkal.
vitéz Mándoky Sándor, Faragó László: Magyar Frontharcos Mozgalom. Megjelent az Országos Frontharcos Szövetség erkölcsi támogatásával a tizedik jubiláris országos frontharcostalálkozó alkalmából. Bp., 1938, Merkantil-Nyomda, 740 p. Kiadói aranyozott, dombornyomásos, nemzeti színű szalaggal díszített egészvászon kötés, megviselt állapotban, kopott, foltos borítóval, kissé sérült gerinccel, kissé fol...
A világháború képes krónikája I-III.+VI-IX. kötet. (A IV., V. kötet hiányzik.) Bp., 1914-1916, Révai, Pallas Rt.-ny. Kiadói papírkötésben, változó állapotban, többnyire szakadozott borítóval, az I-II. kötetek megviselt állapotban, sérültek, a kötésük szétvált, az I. kötet borítója elvált a könyvtesttől, a III. kötet kissé viseltes állapotban, kissé sérült kötéssel, egy illusztráció kijár, IX. köte...
Verdy du Vernois, J. von: Studien über den Krieg. I. Strategie. Berlin, 1891. Mittler u. Sohn,Félvászon kötésben / In half linen binding, with library notes