15133.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Gerő László: Eger. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.