15137.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Reise und Ortgeschichte
1 800 HUF
4,77 EUR, 5,14 USD
Pápa város egyetemes leírása. Összeállította: Kapossy Lucián. Pápa, 1989, Jókai Mór Városi Könyvtár. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói papírborítóval. Megjelent 2000 példányban. Reprint kiadás.