15892.
324. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Dr. Trikál József: A gondolkodás művészete. Szent István Könyvek 40. sz. Bp.,1926, Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kopott borítóval.