M. J. B. Davy-G. Tilgmann Richards: Aeonautics. Handbook of the Collections Illustrating Aeronautics-III. The Propulsion of Aircraft. Science Museum Handbooks on Aeronautics. London, 1936, Stationery Office, 103+1 p.+XVIII+1 t. Angol nyelven. Kiadói papírkötésben, a gerince kissé sérült, a könyvtest elvált a borítótól, intézményi bélyegzéssel (Ganz és Társa, Jendrasssik motorszerkesztési osztálya....
Molnár [János], Jovitza [György]: Rádiósok könyve. A rádió elméleti és gyakorlati ismertetése. Bp., 1994, Ajtósi Dürer Kiadó. Az 1933. évi kiadás (Bp., Győző Andor) reprintje. Papírkötésben, jó állapotban.
Ferenczy Emil: Asztalosipar. Ipari szakkönyvtár 36-38. Bp.,é.n., Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 301 p. Javított félvászon-kötés, a gerince javított, a hátsó borító pótolt, belül jó állapotban.
Cipészipari ismeretek. Összeállította: Az ipari szakkönyvtár szerkesztőbizottsága. Ipari szakkönyvtár 28-30. Bp.,é.n., Ipari Tanfolyamok Országos Vezetősége, 238 p+6 t. (5 kihajtható és 1 egészoldalas ábra.) Számos szövegközti és egészoldalas ábrával illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik ábrát kitépték.