Amerikai Egyesült Államok ~1982. "Liberty" befektetési ezüsttömb (31,19g/0.999/28,5x49,5mm) T:PP ujjlenyomat, patina USA ~1982. "Liberty" silver bar (31,19g/0.999/28,5x49,5mm) C:PP fingerprint, patina
Ausztria 1928. "10. Német Énekes Fesztivál" Br emlékérem nyakszalagon. Szign.: Karl Perl (225g/90mm) T:2 ü. / Austria 1928. "10th German Singing Festival" Br commemorative plaque with neck ribbon. Sign.: (225g/90mm) C:XF ding
Ausztria DN "Bécsi Cipészek Szövetkezete / A cipőkereskedelemben tanúsított kiemelkedő tevékenységért" Br emlékérem, eredeti "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" gyártói tokban (72,45g/60mm) T:2 / Austria ND "Genossenschaft der Schumacher in Wien / Für besondere verdienste um das Schumacher Gewerbe" Br commemorative medallion in original "A. BURISCHEK GRAVEUR WIEN, XVI. NÖDLG. 10" makers ca...
Franciaország ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Fizikai edzés - Katonai felkészítés - Hadügy miniszteri-díj)" peremén jelzett Br emlékérem, eredeti dísztokban. "SI VIS PACEM PARA BELLVM PRO PATRIA" Szign.: Paul Grandhomme (50mm) T:2 a tok sérült France ~1918. "Entrainement Psysique - Preparation Militaire - Prix du Ministre de la Guerre (Physica...
Franciaország DN "Bölcsesség és Gazdagság" fém emlékérem (35,5mm) T:2,2- több ph. France ND "Wisdom and Fortune" metal commemorative medallion (35,5mm) C:XF,VF several edge errors
~1885. "Ludwig van Beethoven / Nagy Zenei Fesztivál a Beethovenhalleban" Zn emlékérem (39mm) T:2 ph. ~1885. "Ludwig van Beethoven / Great Music Festival in Beethovenhalle" Zn commemorative medallion (39mm) C:XF edge error