16332.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 400 HUF
Göre Gábor (Gárdonyi Géza): A pesti úr. Bp., 1925, Globus. Mühlbeck Károly szövegközti illusztrációival, kiadói javított, festett, aranyozott egészvászon kötésben