16204.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 600 HUF
Kölcsei Kölcsey Ferenc minden munkái I-II. kötet. (Egybekötve.) Második bővített kiadás Toldy Ferenc által. Pest, 1859, Heckenast Gusztáv, (Landerer és Heckenast-ny.), 1 t.+200+214+2 p. Átkötött kopottas félvászon-kötés, foltos lapokkal.