16516.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,18 EUR, 3,43 USD
Radó Antal: Firdusziból. Feridún és fiai. Bp., é.n. ,Lampel Róbert (Wodianer F. és Fiai), XXIII+125+2 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, foltos borítóval.