16250.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
4 000 HUF
10,81 EUR, 11,76 USD
Vas gereben összes munkái, 4 kötet: Jurátus élet, A pörös atyafiak, Parlagi képek - Tormagyökerek. Budapest, é.n., Franklin -Társulat. Kopottas illusztrált kiadói egészvászon kötésben.