Feld István: Késő reneszánsz és kora barokk. Magyar Építészet 3. Bp.,(2002), Kossuth. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Papp Gábor György: Berlinből Budapestre. A historizmus aspektusai a magyar építészetben. Von Berlin nach Budapest. Aspekte des Historismus in der ungarischen Architektur. Bp., 2007, Kulturforum. Kiadói papírkötésben, magyar és német nyelven, jó állapotban./
Paperbinding, in Hungarian and German language.
1997-2008 Magyar Műhely művészeti folyóirat 3 száma: Magyar Műhely 36. évf. 105. sz., Magyar Műhely 46. évf. 141-142. sz., 47. évf. 146. sz. Kiadói papírkötés.
Schneider Marius: Egyiptomi parasztdalok. Lieder Aegyptischer Bauern. Bp., 1943, Magyar Néprajzi Társaság, 153-183 p. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
Különlenyomat a Kodály Zoltán emlékkönyvből.
Berkovits, Ilona: Illuminierte Handschriften aus Ungarn vom 11.-16. Jahrhundert. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Bp., 1968, Corvina. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, kiadói kartontokban, német nyelven./Linenbinding, in paper cover, in cardboard folder, in German language.