15634.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
800 HUF
Barcsay Jenő: Művészeti anatómia. Bp.,1953, Művelt Nép Könyvkiadó. Első kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, megviselt állapotban, foltos, sérült kötéssel kijáró elülső szennylappal és előzéklappal. Megjelent 3000 példányban.