15640.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Lyka Károly: A művészetek története. Bp., 1931, Singer és Wolfner. A szerző dedikációjával! Kissé kopott vászonkötésben.