3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Egyesült erővel II. A magyar könyvnyomdai munkásság története 1912-től 1937-ig. Bp., 1937, Magyarországi Könyvnyomdai Munkások Egyesülete. Fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.