15915.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
Társadalmi lexikon. Tizenhat színes táblával, számos képpel és grafikonnal. Függelékül: A szocialista mozgalmak krónikája. 1750-1928. Budapest, 1928, Népszava. Színes képek hártyapapírral. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.