15872.
325. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Sozialwissenschaften
6 000 HUF
15,92 EUR, 17,14 USD
dr. Jancsó Benedek: Magyar nyelvtudomány-történeti tanulmányok a XVI-XVII. századból. Bp., 1881. Aigner Lajos. Károlyi Gyuláné tulajdonosi névbejegyzésével. 194p. Későbbi félvászon kötésben. Jó állapotban. Ritka!