1 600 HUF
4,32 EUR, 4,71 USD
1898 Akadémiai értesítő. Szerk.: Szily Kálmán. IX. kötet. 1898. évfolyam. Bp.,1898, MTA. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, kopottas borítóval.