Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1817280
10207
326
Ruzicska jelzéssel: Pihenő tehenek. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 21×27 cm
1815116
10208
326
Gy. Sándor József (1887-1936): Templomból jövők. Rézkarc, papír, jelezett, 14,5×11 cm
1812643
10209
326
Scheiber jelzéssel: Város, pasztell, papír, 42×30 cm 1812644
10210
326
Scheiber jelzéssel: Kalapos nő, pasztell, papír, 42×30 cm 1814568
10211
326
Scheiber jelzéssel: Motorverseny. Pasztell, papír, kis szakadással, 43×31 cm 1769234
10212
326
A. Schouw Lundberg (?-?): Épület a főtéren, rézkarc, papír, jelzett, 24×17 cm
1813360
10213
326
Schönberger jelzéssel: Olvasó nő. Pasztell, papír, üvegezett keretben, 30×40 cm
1815629
10214
326
1934-1936 Selmeczi Lenke (?-?): Art deco, magyaros minta és ruhatervek, 10 db, akvarell-ceruza, jelzett, egy-két lapszél foltos, egy lapszél szakadozott, 23x37 cmx10.
1792424
10215
326
1897 Seregély Dezső (1867-1948): Leányka, ceruza, papír, jelzett, nagyemőkei Seregély Dezső (1867-1948) ezredes, szobrászművész, 21x15 cm. 1799378
10216
326
B. Séday Mária (1925-): Vázlat. Filc, papír, jelzett, 21×29 cm
1782902
10217
326
Hans Siegenthaler (?-?): Haus Fiesch. Linó, papír, jelzett, üvegezett keretben, 30×42 cm
1794092
10218
326
Simon jelzéssel Rakodók. Ceruza, papír, 29×19 cm Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF