Gemälde und Grafiken Zahl der Lose: 351
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1754182
10331
326
Olvashatatlan jelzéssel: Hátsó udvar. Rézkarc, papír, 18×23 cm
1800674
10332
326
Olvashatatlan jelzéssel: Vezér. Színes rézkarc, papír, 13,5×8 cm
1814227
10333
326
Jelzés nélkül: Barátnők, olaj, farost, 20×25 cm 1814236
10334
326
Jelzés nélkül: Varanasi, olaj, farost, 20×25 cm 1806943
10335
326
Jelzés nélkül: A parasztseregek harca a nemesi bandériumokkal, rézkarc, papír, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 20×30 cm
1806948
10336
326
Jelzés nélkül: Szocialista brigád, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 19,5×30 cm
1816417
10337
326
Jelzés nélkül: Bikinis tanulmány rajzok (két oldalas), tus, papír, gyűrött, 39×29 cm 1814139
10338
326
40000
cca 1850 Jelzés nélkül: Reneszánsz férfi portré. Olaj, karton, keretben, 56×44 cm
1812983
10339
326
Jelzés nélkül: Állatok, 4 db. Litográfia, papír, 13×9,5 cm 1813178
10340
326
Jelzés nélkül: Akt. Heliogravűr, paszpartuban, 12,5×15,5 cm 1813493
10341
326
Jelzés nélkül: Kőszeg. Tus, sérült, papír, üvegezett keretben, 9×13 cm
1793183
10342
326
Jelzés nélkül: Női portré, olaj, karton, 75×60 cm
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF