10336. 326. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Jelzés nélkül: Szocialista brigád, rézkarc, papír, üvegezett fa keretben, 19,5×30 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván