Keramiken Zahl der Lose: 35
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1815330
11078
326
48000
Art-ceramics
Gorka Géza (1895-1971): Art deco ülő női figura könyvtámasz. Repesztett mázas kerámia, jelzett (Nográdverőce), h:18 cm, m:13 cm 1812261
11079
326
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka kerámia váza, zsugor mázas,jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm
1800396
11080
326
11000
Art-ceramics
Iparművészeti Vállalatos Gorka váza, repesztett mázas kerámia, jelzett, m:24,5 cm
1815627
11081
326
Art-ceramics
Kolozsvári Puskás Sándor (1928-): Kőrösi Csoma Sándor 1784-1984, kerámia plakett, jelzett, hibátlan, 20x19 cm.
1776134
11082
326
Art-ceramics
Pazsu kerámia, balerina, kézzel festett máza kerámia, jelzett, kis máz hibákkal, m: 18 cm
1815521
11083
326
Art-ceramics
Bozsik Kunszentmárton, díszváza, kézzel festett mázas kerámia, jelzett, kopott, m: 40 1700963
11084
326
Art-ceramics
Izsépy túrázó kisfiú, mázas kerámia figura, kézzel festett, mázhibával, jelzett, m: 16 cm
1804476
11085
326
Art-ceramics
Iparművész figurális gyertyatartó, kézzel festett mázas kerámia, jelzés nélkül, m: 19 cm
1800411
11086
326
11000
Art-ceramics
Jelzett német sörös kancsó, kb 3,5 l, festett mázas kerámia, alján kopott, m: 34 cm 1814328
11087
326
Art-ceramics
Jelzett Arany János mellszobor, festett kerámia, kopott, m: 20 cm 1810758
11088
326
Art-ceramics
Hollóháza virágmintás kerámia tál, kézzel festett, jelzett, lepattanással, d: 22,5 cm
1814123
11089
326
Art-ceramics
Fűszernövényes tégelyek ( 5 db), mázas kerámia, jelzett (Városlőd), m:11 cm (5×) Steigerungsstufen:
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF