16251.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Ady Endre: Jóslások Magyarországról. Tanulmányok és jegyzetek a magyar sorskérdésről. Szerkesztette és bevezetéssel ellátta: Féja Géza. Bp., (1936.) Athenaeum, 312 p. Első kiadás! Kiadói egészvászon kötésben, kissé kopottas és kissé foltos borítóval, néhány ceruzás aláhúzással.