16281.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,65 EUR, 2,86 USD
Bókay János: Láz. Bp.,1943, Singer és Wolfner. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.