16232.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Brecht, Bertold: Kalendárium. Régi és új históriák. Bp., 1958 Magyar Helikon. 45/1100 számozott példány. Kiadói egészvászon kötés, sérült papír védőborítóval, jó állapotban.