16389.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Jókai Mór összes művei sorozat 2 kötete. Nemzeti Kiadás. LIV.,LV. kötetek: Az élet komédiásai. I-II. kötet. Bp.,1912, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, Gottermayer-kötés,kissé sérülésekkel a gerinceken (az egyik az alsó sarkánál, a másik felső sarkánál), egyébként jó állapotban.