16387.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 000 HUF
7,96 EUR, 8,57 USD
Révai nagy lexikona. 1-5. köt. Bp., 1992-1994, Babits. Hasonmás kiadás. Kicsit kopott vászonkötésben, jó állapotban. + Révai Új Lexikona. Szekszárd, 1996, Babits. Vászonkötésben, jó állapotban.