16236.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,41 EUR, 5,88 USD
Walter Scott: A remete. Bp., é. n., Ifjúsági Könyvkiadó. Haranghy Jenő borítótervével. Félvászon kötésben, kopottas borítóval.