15589.
326. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Architektur, Kunst
8 000 HUF
21,22 EUR, 22,86 USD
Rózsa Miklós: A magyar impresszionista festészet. Lyka Károly előszavával. Götz Béla Ernő (1882-1941) grafikus, festőművész borítójával. Bp.,1914, Pallas Irodalmi és Nyomdai Rt., 12+299+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az eredeti elülső papírborítót bekötötték, kopott borítóval.