Bücher: Sozialwissenschaften Zahl der Lose: 34
Nach steigender Katalognummer
Nach fallender Katalognummer
1740697
15895
326
Books: Social sciences
Bertrand Russel: Házasság és erkölcs. Fordította: Benedek Marcell. Bp., 1934. Káldor Könyvkiadóvállalat. Kiadói aranyozott egészvászon kötésben.
1817646
15896
326
Books: Social sciences
Tanulmányok, cikkek a fővárosi gyermekvédelem köréből. Bp., 1991. 224p. csak 300 pld.
1816898
15897
326
Books: Social sciences
Katona Béla: Magyarország közgazdasága. Közgazdasági évkönyv 1940 évről. Bp.,(1941), Gergely R., 610 p. Kiadói egészvászon-kötés, kissé fakó gerinccel, jó állapotban. 1641400
15898
326
Books: Social sciences
Nietzsche Frigyes: Im-igyen szóla Zarathustra. Bp., 1908, Grill. Kicsit laza, részben javított, sérült félvászon kötésben.
1783979
15899
326
Books: Social sciences
Oppenheimer Ferenc: A szociális kérdés. Bp., 1918, Új Magyarország. Kopott papírkötésben
1718365
15900
326
Books: Social sciences
Boga István: Magyar-arab szótár 1-4. kötet. Keleti Nyelvek Kincsestára 29. Bp.-Casablanca, 2001, Kőrösi Csoma Társaság. Kiadói papírkötés.
1734638
15901
326
Books: Social sciences
Pauler Ákos: Aristoteles. Filozófiai Könyvtár 1. kötet. Szerk.: Kornis Gyula. Bp., 1922, Pfeifer Ferdinánd (Zeidler Testvérek), 153+1 p. Átkötött félvászon-kötés, az utolsó két lap javított, az eredeti papírborítót az elülső szennylapra kasírozták, egyébként jó állapotban.
1783672
15902
326
Books: Social sciences
1736845
15903
326
Books: Social sciences
(Francis) Bacon: A Novum Organum első része. Fordította Balogh Ármin. Filozófiai Írók Tára. Bp., 1885, Franklin-Társulat, 156+1 p. Átkötött félvászon-kötés. Ritka! Első magyar kiadás.
1782693
15904
326
Books: Social sciences
Wildner Ödön: Nietzsche romantikus korszaka. Társadalomtudományi Könyvtár VIII. Bp., 1907, Politzer-féle Könyvkiadóvállalat, X+228 p. Korabeli egészvászon-kötés, kissé kopottas borítóval.
1671700
15905
326
Books: Social sciences
Dr. Kiss Lajos: Az igazságügyi kézírásszakértői vizsgálat alapjai. Bp.,1977, Közigazgatási és Jogi Könyvkiadó. Kiadói egészvászon-kötés.
1732064
15906
326
4600
Books: Social sciences
Bognár Cecil: Pszichológia. Bp.,1935,Szent István-Társulat. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.
bis 1 000 HUF
100 HUF
bis 5 000 HUF
200 HUF
bis 10 000 HUF
500 HUF
bis 20 000 HUF
1 000 HUF
bis 50 000 HUF
2 000 HUF
bis 100 000 HUF
5 000 HUF
bis 200 000 HUF
10 000 HUF
bis 500 000 HUF
20 000 HUF
bis 1 000 000 HUF
50 000 HUF
ab 1 000 000 HUF
100 000 HUF