Női divatipari szakrajzok és díszítőrajzok példatára iparosok és iskolák számára. Összeállították: vitéz Spolarich László. Ipari szakkönyvár. 39-41. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 245 p Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos.
Georgius Agricola: De re metallica Libri XII. A bányászatról és a kohászatról. Fordította Becht Rezső. Szerkesztette, a bevezetőt, a tanulmányt, a lábjegyzeteket, és a személyjegyzéket írta Molnár László. A tanulmányt és a jegyzeteket lektorálta Gazda István. Bp., 1985, Országos Magyar Bányászati és Kohászati Egyesület-Műszaki Könyvkiadó. Kiadói karontált papírkötés, kiadói kartontokban. Hasonmás ...
Garratt, Colin: Encyclopedie van locomotieven. Een complete gids langs de beroemdste locomotiven ter wereld. 2000, Zuid Boekprodukties. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Molnár [János], Jovitza [György]: Rádiósok könyve. A rádió elméleti és gyakorlati ismertetése. Bp., 1994, Ajtósi Dürer Kiadó. Az 1933. évi kiadás (Bp., Győző Andor) reprintje. Papírkötésben, jó állapotban.