6 000 HUF
16,22 EUR, 17,65 USD
1934 Orvosi hetilap, 1934. 78. évf. 1-52. szám. Szerk.: Vámossy Zoltán. Bp.,1934, Centrum,VIII+2+1214+2 p. Kopottas félvászon-kötésben, rengeteg korabeli reklámmal.