10067. 327. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
3 000 HUF 7,96 EUR, 8,57 USD
0 HUF
Feszt László (1930-): Tanulmány Kramszkoj után. Rézkarc, papír, jelzett, sérült, 23×15 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván