10316. 327. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
16 000 HUF 42,44 EUR, 45,71 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Folyópart. Olaj, falemez, üvegezett keretben, 7×9 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván