10317. 327. Gelaufene Fernauktion Gemälde und Grafiken
18 000 HUF 47,75 EUR, 51,43 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel:Virágcsendélet. Olaj, vászon, sérült keretben, 60×80 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván