cca 1940 Stoits György: Merre menjek. Budapest útmutató lépten-nyomon. Térkép, utcajegyzékkel. Bp., Dóczi Sándor. Kiadói papírkötés. Térkép mérete, 60x46 cm.
1942 Budapest útmutatója a belterület térképével, villamos és autóbusz kisszakasz határok jelzésével. Bp., Aczél Testvérek, 50 p. Térkép:50x70 cm./ 1942 Map and legend of Budapest.
1909 A magyar szent korona országai térképe iskolai és magánhasználatra, 1:200.000, Hatschek Ignác. Bp., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai Rt.), rossz állapotban, szakadásokkal, javított, 39x54 cm.
Budapest 21 térkép. Utcanévjegyzék és idegenvezető címtár. A kerületi térképeket rajzolta és az utcanévjegyzéket összeállította: Gáll Pongrác. Bp.,1942, Hellas Irodalmi és Nyomdai Rt., 200 p.+ 20 t. Kiadói kissé kopottas félvászon-kötésben, kissé szakadt címlappal, egy térkép hiánnyal.