12411. 327. Gelaufene Fernauktion Militaria
2 000 HUF 5,41 EUR, 5,88 USD
0 HUF
Olvashatatlan jelzéssel: Gyakorlat "Opál 72". Olaj, újságpapír, üvegezett keretben, 31×47 cm
Wer das Foto des Loses gemacht hat : vörös_iván