11042.
327. Gelaufene Fernauktion
Stich
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Bérces Gábor (1939): 2 db rézkarc (Uránváros, Csertői gyermekotthon), papír, rézkarc, jelzett, 19x29 cmx2