11041.
327. Gelaufene Fernauktion
Stich
11 000 HUF
29,18 EUR, 31,43 USD
Maurer Dóra (1937-): Görög tengerpart, papír, színezett rézkarc, jelzett, paszpartuban, üvegezett fa keretben, 33,5x27 cm.