16564.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 400 HUF
3,71 EUR, 4,00 USD
Ady Endre: A magunk szerelme. Sajtó alá rendezte: Dr. Földessy Gyula. Bp.,[1924], Athenaeum. Harmadik kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, jó állapotban.