16506.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
2,70 EUR, 2,94 USD
Bognár Cecil: Mi és mások. A mindennapi élet lélektana. Bp.,[1942], Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. II. kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, fakó borítóval, kissé sérült gerinccel.