16438.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 200 HUF
5,84 EUR, 6,29 USD
Croiset Maurice: A görög eposz története. I-II. Bp., 1897-98. MTA. 352+429 p. A második átnézett és bővített kiadás után fordította Kempf József. Kiadói piros,aranyozott, vaknyomásos egészvászon kötésben. Jó állapotban.