16507.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
800 HUF
2,16 EUR, 2,35 USD
Jósika Miklós: Az első lépés veszélyei. Bevezette: Kozocsa Sándor. Magyar Századok. Bp.,én.,Ardói Könyvkiadó. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval.