16565.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 800 HUF
7,43 EUR, 8,00 USD
Kiss József: Ünnepnapok. Bp., 1889, Révai, 125 p. Második kiadás. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, a gerinc felső része kopott.