16558.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
May Károly: A rabszolgakaraván. Regényes elbeszélés. Átdolgozta: Vida Aladár. Bp., 1913, Athenaeum. Javított gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel. Első magyar kiadás.