16559.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
3 600 HUF
9,55 EUR, 10,29 USD
May Károly: Az olajkirály. Regény az érettebb ifjúság számára. Átdolgozta: Mikes Lajos. Bp., 1912, Athenaeum. Javított gerincű egészvászon-kötés, kopott borítóval, laza fűzéssel, 262-267. oldalak között kijáró lapokkal. Első magyar kiadás.