16479.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
1 000 HUF
Németh László könyvek, 4 db: Bűn I-II. kötet, Magyarság és Európa, Gyász. Országos Magyar Protestáns Diákszövetség Könyvei. Bp.,é.n., Franklin. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés.