Sipos Domokos: Vajudó idők. Elbeszélések.
Cluj-Kolozsvár, 1928. Erdélyi Szépmíves Céh (Minerva Irodalmi és Nyomdai Műintézet Rt.) 153 + [3] + VII + [2] p. + 3 t. Első kiadás. A táblákon Nagyenyedi Jeney Lajos 3 egész oldalas illusztrációja. Aranyozott egészvászon kötésben.