16425.
327. Gelaufene Fernauktion
Bücher: Andere kuriositäten
2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
Szécsi Ferenc: Szállóigék. Bp.,(1936),Universum, 290+2 p. Első kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopottas borítóval, javított kötéssel, ex libris-szel. Haranghy Jenő (1894-1951): Dr. Sebestyén Ödön könyve, klisé, papír, jelzett a klisén, 10x6 cm.