[Salomon] Reinach: A művészet kis tükre. Fordította és részben átdolgozta Zádor Anna. Bp., 1943, Bibliotheca. Kiadói félvászon-kötés, a borítóra egy képet ragasztottak.
Katona Zsuzsa; Mérei Anna (szerk.): Üzenet az ezredvégről - A message from the end of the Millenium. Bp., 2000.Telekép. Kiadói egészvászon kötésben, papír védőborítóval
P. Brestyánszky Ilona : Kovács Margit. Budapest, 1982, Képzőművészeti Alap Kiadóvállalata-Corvina Kiadó, 221 p. Negyedik kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kiadói papírborítóban.
Iványi Béla-Gárdonyi Albert-Czakó Elemér: A Királyi Magyar Egyetemi Nyomda története 1577-1927. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Kiadói félvászon kötés, kopottas, foltos borítóval.